NY Citytrip tijdens de lesvrije week

New York Citytrip
tijdens de lesvrije week

vanaf 987

Inclusief vluchten, hotel, transfers, excursie en begeleiding

De eerste week van februari ga je op pad in The Big Apple en ontdek je een aardig stukje New York.

Zet je schrap voor een onvergetelijke (lesvrije) week in The Big Apple (extra voordelig voor ISIC members) via een rechtstreekse vlucht naar JFK. Je hoeft enkel te kiezen met welke vrienden of familieleden je vertrekt en de kamer deelt.

De perfecte break tussen 2 semesters in. Trommel je vrienden alvast op, want we houden de prijzen ‘studentvriendelijk’. Het leven is al duur genoeg nee? 
Slapen doe je 4 nachten lang in Manhattan. Af en toe rusten heeft zelfs de meest getrainde student & docent nodig. We brengen jou van de luchthaven naar je hotel en terug en bovendien maak je een wandeling in de stad met een Begeleide stadstour met Belgische gids BeNY.

Zo heb je iets om naar uit te kijken en heb je alvast de voordeligste prijs op zak. Het leven is aan de snelle beslissers (en de goede studenten, uiteraard).

Times_Square_cab_night.jpg

Hampton Inn Times Square South*** | va. € 987

Perfect gelegen in Midtown Manhattan, op wandelafstand van Times Square! Ideaal voor wie alles uit zijn citytrip wil halen. De metrohalte 42nd Street – Port Authority ligt vlakbij, handig om snel door de stad te reizen.

De kamers zijn comfortabel en uitgerust met een flatscreen-tv, koffiezet en kluisje – alles voor een zorgeloos verblijf. Elke ochtend start je met een inbegrepen warm ontbijt, mét o.a. versgebakken wafels – de ideale kickstart voor een dag vol ontdekkingen.

In de gezellige lobby kan je doorheen de dag terecht voor koffie en thee. Nog energie over na een dagje New York? In de 24/7 fitness kan je je helemaal uitleven. Broadway ligt op slechts 10 minuten wandelen, en ook het iconische Empire State Building bereik je makkelijk te voet.

KamertypeVertrek 01 februari
4 personen in één kamer € 987 p.p.
3 personen in één kamer € 1059 p.p.
2 personen in één kamer (1 groot bed)€ 1135 p.p.
2 personen in één kamer (2 grote bedden)€ 1179 p.p.
1 persoon in één kamer (1 groot bed)€ 1445 p.p.

Aliz Hotel**** | va. € 1039

Trendy hotel in Midtown Manhattan, op wandelafstand van Times Square! Ook Madison Square Garden, Hudson Yards en Macy’s liggen vlakbij. De metro brengt je vlot naar de rest van de stad.

De kamers zijn stijlvol en comfortabel, met een flatscreen-tv, koffiezet en airco. Sommige kamers hebben een terras of uitzicht op de skyline – een echte bonus in het hart van de stad.

Je dag kan starten met een Amerikaans ontbijt (te betalen ter plaatse). Absolute blikvanger is de tweeverdiepingenhoge rooftopbar met panoramisch uitzicht over Manhattan – een aanrader bij zonsondergang! Na een dag in de stad kan je ontspannen of nog even naar de 24/7 fitness voor een sportieve afsluiter.

KamertypeVertrek 02 februari
4 personen in één kamer € 1039 p.p.
3 personen in één kamer € 1099 p.p.
2 personen in één kamer (1 groot bed)€ 1189 p.p.
2 personen in één kamer (2 grote bedden)€ 1235 p.p.
1 persoon in één kamer (1 groot bed)€ 1549 p.p.

Be more than just a tourist

Op stap met een Belg

Een stadswandeling met Patrick van Rosendaal en zijn BENY-team? Dé manier om New York van binnenuit te ontdekken, de hartslag van de verschillende wijken te voelenen interessante hotspots en weetjes te ontdekken. Laat je op sleeptouw nemen door het gepassioneerde team en ontpop je je tot een echte NY-lover!

Een stad ervaren alsof je er zelf woont, dat is mijn passie. In New York maakte ik hiervan mijn beroep: ik werd niet alleen stadsgids, ik richtte er ook het stadsgidsenbedrijf BE NY op. Ik neem je met veel plezier mee op sleeptouw doorheen de bekende en minder bekende wijken van dé mooiste stad ter wereld.

Is het je eerste keer of ben je al een echte NY-lover? Al bekend met Manhattan maar toch wat koudwatervrees wanneer het Brooklyn betreft? Ik ga geen uitdaging uit de weg om je te bekeren tot een echte "Ultimate New York Lover". Je keer terug als een kenner.

Waarom kiezen voor Connections?

Omdat wij reizigers zijn, net als jij. Steeds op zoek naar verrassende ervaringen, boeiende ontmoetingen en nieuwe horizonten. Omdat we 100% Belgisch zijn en je steeds verder helpen in je eigen taal. Omdat wij er onze persoonlijke missie van maken jou verder te laten reizen dan je ooit gedacht had. Want het leven is intenser als je reist, echt reist!

Meer over Connections

The twinkle in the eye

Verwacht bij ons geen eenheidsworst. We gaan steeds op zoek naar die extra ingrediënten die jouw reis bijzonder maken. We zweren bij intense ervaringen.

Meer dan 100 reisexperten over het hele land

Onze kennis en ervaring vind je in onze reiswinkels over heel België, steeds bij jou in de buurt. Onze reisexperten ontvangen je met open armen.

+35 years on the road

We zijn al even onderweg. Reizen met Connections is kiezen voor ‘peace of mind’. Alles piekfijn geregeld, een uitstekende service, zekerheid en betrouwbaarheid.

Steeds aan jouw zijde

We zijn er als je ons nodig hebt! Bereikbaar via onze website, onze reiswinkels, ons customer service center en via onze mobile travel agents.

Maandag – Zaterdag 10u tot 18u

Connections, Luchthavenlaan 10, 1800 Vilvoorde, BE 0428 666 853

Nieuwsbrief

Schrijf je nu in voor onze nieuwsbrief en blijf steeds op de hoogte van de laatste aanbiedingen!

Wij hechten veel belang aan de bescherming van jouw persoonlijke gegevens. Lees onze Privacy Policy